Do školky v pohodě v Jurtě

Poskytujeme dětem bezpečí při první zkušenosti v kolektivu. Dáváme jim dostatečný prostor pro adaptaci a volnou hru, věříme, že první pozitivní zkušenost s kolektivem je klíčová.

Více o programu v jurtě

Se stavbou jurty přišla myšlenka otevřít Do školky v pohodě v jurtě, pro děti, které jsou rády venku. Školička má kapacitu 12 dětí, jde o stálý kolektiv. O děti se starají dva průvodci. Díky tomu jsme schopni zajistit individuální přístup ke každému dítěti. Dětem a rodičům nabízíme pozvolnou adaptaci při zahájení docházky, aby dítě neprožilo trauma z odloučení od rodiče.  Věříme, že dobrý start je klíčový ke spokojenosti dítěte i rodiče.  

V programu se řídíme především koloběhem roku. Neinklinujeme 

k žádnému druhu pedagogiky, snažíme si brát to nejlepší ze všech klasických i alternativních směrů a dáváme dětem dostatek prostoru pro volnou hru, která je v tomto věku klíčová.

Chcete vidět, jak to u nás vypadá?

Důležité informace

DSC_3230 3 (1)
DSC_6993 2

Ceník

Program Do školky v pohodě v jurtě není financován z veřejných zdrojů. Abychom mohli zajistit individuální péči se dvěma pedagogy, cena za měsíc je od září 2024 určena při 4 dnech na  na 6500 Kč. V ceně je již zahrnuta jedna svačina, druhou rodič dítěti přináší z domu. Platba se platí zálohově měsíc dopředu. 

 

Na tento program nelze čerpat úlevu na dani, ale je možné uplatnit příspěvek u pojišťovny na kurzovné. 

Nejčastější otázky

Snažíme se ukázat dítěti,

že je jedinečné a dost dobré, takové jaké je.

Zapište se do pořadníku, v případě volné kapacity se vám ozveme.