Dětská skupina Uzlík

Dáváme dětem svobodu prozkoumat svět, ale zároveň jim ukazujeme, že toto místo má hranice a pravidla, aby bylo
bezpečné a hezké pro všechny.

Více o naší školce

V září roku 2022 jsme otevřeli registrovanou dětskou skupinu v Plzni na Borech (Hruškova 17).  Naše školka má kapacitu 12 dětí. O děti se starají 2-3 průvodci. Díky tomu jsme schopni zajistit individuální přístup ke každému dítěti. Dětem a rodičům nabízíme pozvolnou adaptaci při zahájení docházky, aby dítě neprožilo trauma z odloučení od rodiče.  Věříme, že dobrý start je klíčový ke spokojenosti dítěte i rodiče.  

V programu se řídíme především koloběhem roku. Neinklinujeme k žádnému druhu pedagogiky, snažíme si brát to nejlepší ze všech klasických i alternativních směrů. 

Naše dětská skupina je spolufinancována Ministerstvem práce a sociálních věcí, jehož cílem je snížit rozdíly v postavení žen a mužů na trhu práce.  

Chcete vidět, jak to u nás vypadá?

Zapište se do pořadníku, v případě volné kapacity se vám ozveme. Přednostně přijímáme děti z našeho programu Do školky v pohodě. Zápis probíhá celoročně.

Důležité informace

Dětská skupina Uzlík poskytuje službu péče o dítě 

v dětské skupině dle Zákona č. 247/2014 Sb.

IMG_7599 (1)

Ceník

Rodiče dětí od tří let se podílí na financování školky částkou 6500 Kč za celotýdenní docházku. 

V ceně není zahrnuta strava. Výše stravného se určuje vždy na začátku školního roku, dle platného ceníku dodavatele. Na rok 2024 je stanovena na částku 85 Kč den.   

 

Z důvodu velkého zájmu o naši skupinu v tuto chvíli umožňujeme pouze celotýdenní docházku. Pro kratší docházku doporučujeme náš program Do školky v pohodě

Nejčastější otázky

Snažíme se

ukázat dítěti, že je jedinečné a dost dobré, takové jaké je.

Projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem od 21.9.2022 - 21.9.2023